STAL- POL skup złomu i metali kolorowych

dla Państwa wygody podajemy telefon do szybkiego kontaktu
606 216 791

Firma Stal-Pol

Firma STAL-POL powstała w 1993r. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostroroga 23, w kwietniu 2006r., obecnie siedziba Firmy znajduje się w Klaudynie przy ul. Estrady 4.

Zajmujemy się głównie skupem i sprzedażą złomu stalowego i żeliwnego oraz metali kolorowych takich jak: miedź, aluminium, mosiądz, brąz, ołów, cynk oraz stal kwasoodporna (chromoniklowa) w postaci zużytych części maszyn i linii produkcyjnych. Posiadamy własne kontenery na złom oraz własny transport samochodowy, świadczymy usługi ważenia samochodów na 60 tonowej 18 metrowej wadze z wydrukiem.

W ciągu tak wielu lat prowadzenia działalności gospodarczej zdobyliśmy doświadczenie oraz nawiązaliśmy współpracę z wieloma największymi polskimi hutami oraz odbiorcami metali kolorowych. Firma STAL-POL nieustannie się rozwija, zależy nam na stałym powiększaniu liczby naszych kontrahentów dostarczających nam złom. W 2008 r. została zakupiona nowa maszyna - ładowarka Firmy DOOSAN, która zwiększa nasze możliwości jeśli chodzi o rozładunek i załadunek kontenerów, co zdecydowanie skraca czas pracy. Zajmujemy się segregacją złomu, wydajemy karty odpadu za dostarczony nam złom stalowy i kolorowy.

Nasz plac jest dostosowany do zmian Ustaw o Odpadach oraz nasze Decyzje do aktualnych wymagań prawnych.

Zapraszamy do Współpracy!!!